Náš sortiment

Doprava materiálu

Doprava zboží po celé ČR a SR

Veškerý námi nabízený sortiment doručujeme po celé České republice, ale i po Slovenské republice. Vždy se snažíme zvolit nejvýhodnější dopravu pro zákazníka tak, aby byla finančně výhodná, ale zároveň bezpečná pro materiál. Většinu zakázek zavážíme ve spádové oblasti svými vozy Renaul a Avia. Na menší zásilky, či zásilky do větších vzdáleností řešíme většinou přepravní službou Toptrans, nebo se soukromým dopravcem. Ceny dopravy jsou závislé na povaze zboží, celkovém množství a ceníku přepravce.

Doprava - Dřevoobchod Liška

Aktuálně máme k dispozici dva vozy Renault (1,5t) a Avie (5t). Materiál zavážíme nejčastěji ve spádové oblasti 100km od poboček, ale jezdíme i po České republice (Olomouc, Jeseník, Brno, České Budějovice, Příbram...). Materiál se snažíme co nejdříve doručit na zvolenou adresu, vždy záleží na množství a aktuálním vytížení. V sezóně doporučujeme poptávat dopravu 3dny dopředu, do vzdálenějších míst, či na Slovensko týden. Kalkulaci dopravy Vám rádi provedeme na základě dodací adresy a typu zboží, kontaktujte nás.

Prosím, berte na vědomí, že vykládka není součástí dopravy. Doporučujeme zajistit si pomocnou sílů. Řidič je ochotný Vám pomoci s vykládkou.

AUTO 800 2001 AVIA 2001

Doprava - Toptrans

Dopravce TopTrans využíváme vzhledem k dobrým zkušenostem a přijatelné ceně pro zákazníka. Touto přepravní službou zasíláme převážně dveře, plotovky, hoblovaný materiál do délky 2,5m a menší materiály jako jsou barvy, kování, vruty aj.. Výjmečně lze zaslat touto přepravní službou i delší kusy v menším množství, ale v tomto případě si dopravce účtuje +50%. Cena dopravy závisí na místě doručení a celkové váze zboží. Na základě poptávky Vám rádi provedeme orientační kalkulaci, kontaktujte nás.

Kupující při převzetí od přepravce řádně a pečlivě zkontroluje stav zásilky (zejména počet balíků, neporušenost pásky, neporušenost či poškození obalu) podle přepravního listu. Veškeré nesrovnalosti je třeba při převzetí od přepravce vyznačit v předávacím protokolu přepravce nebo kupující může převzetí zásilky odmítnout. Na pozdější reklamace, způsobené přepravou, nebude brán zřetel.

TOPtrans logo 2001 TopTrans kamion 2001

Doprava - soukromý přepravce

Na některé přepravy, hlavně do vzdálenějších míst, volíme externího dopravce v rámci tzv. "vytěžováku". Tímto dokážeme dosáhnout nízké ceny za přepravu po celé ČR. Tuto dopravu volíme hlavně na objemné zásilky a délky nad 2,5m (fasády, obkladové palubky, durélis deseky...). Doprava se kalkuluje vždy individuálně vzhledem k váze zboží a aktuálním možnostem dopravce. Na základě poptávky Vám rádi provedeme orientační kalkulaci, kontaktujte nás.

 

Platba - možnosti plateb za zboží

HOTOVĚ

Možnost platby v hotovosti, nejběžnější a nejsnažší způsob platby.

Platební kartou - NOVĚ

Nabízíme možnost platby platebními kartami. Přijímáme platby čipové, s magnetickým proužkem i bezdrátové. Možno platby všemi Visa a Master kartami. S touto platbou nejsou spojeny žádné poplatky, které by zákazníkovi navyšovaly cenu materiálu. Platba kartou je možna na obou pobočkách.

Zálohová faktura

Další možností je platba převodem formou zálohové faktury dopředu před odebráním zboží. Tato metoda platby je vhodná pro uplaťnování hypoték a jiného, kdy banky požadují přesun peněz přímo z banky s doložením faktury. Dále se tato platba používá při zasílání z našeho eshopu e-drevoprodej.cz, když někdo dává přednost platby převodem na účet před dobírkou v hotovosti. U této platby je nutné počítat s třídenní rezervou na převod peněz.

Dobírka

Platba v hotovosti při doručení zboží. Metoda platby při doručování zboží naší dopravou, nebo externím dopravcem. Zboží se platí až při doručení v hotovosti řidiči. Při této platbě Vás prosíme o co nejpřesnější částku nachystanou k platbě. Děkujeme.

Faktura na splatnost

Platba převodem se splatností 14 dní po odběru zboží. Tuto metodu platby nabízíme pravidelným velkoobchodním partnerům na základě dřívějších bezproblémových plateb v hotovosti. Tímto se snažíme usnadnit odběr materiálu a platbu pro firmy, které nemusejí řešit chystání hotovosti zaměstnancům při odběru na stavby.

 NOVINKA PLATEBNI KARTY

 

Formátování materiálu - řezání

PALUBKY

Rádi Vám zakrátíme palubky na přepravu na 1/2, případně na jiný rozměr. Krácení provádíme na počkání a je zpoplatněno.

řez uceleného balíku, cena bez DPH
  řez na 1/2 řez na 1/3 řez na 1/4
1 - 3 balíky 20,- 30,- 40,-
4 - 6 balíků 40,- 50,- 60,-
7 a více individuální

HOBLOVANÝ MATERIÁL

Námi prodávaný hoblovaný materiál Vám rádi zakrátíme na přepravu na 1/2, nebo i přesně (+-1mm) na požadované rozměry do 1-2 dní dle vytížení. Krácení je zpoplatněno, kde záleží na různorodosti rozměrů a množství materiálu. Nejkratší délka je 23 cm. Přesnou kalkulaci Vám rádi poskytneme na základě poptávky přes email.

formátování hranolů a prken, cena bez DPH
síla materiálu Kč /řez
15 - 80 mm 5,- - 10,-
90 - 120 mm 10,- - 15,-
140 - 160 mm 20,- - 30,-

 

 

 

 

Prodejní sklad Lužná

  • Lužná u Vsetína 247, 756 11 (sídlo firmy v areálu Agrospol Lužná s.r.o.)

  • Vedoucí prodejny: Kristýna Machánková

  • +420 601 336 776

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Po - Pá: 7:30 - 12 / 12.30 - 15.00 hod

Prodejní sklad Zlín

  • Zlín, LOUKY, Záhumení V 329, 763 02 (sídlo firmy se nachází za TS Zlín)

  • Vedoucí prodejny: Bc. Pavel Rabas

  • +420 792 757 915, 724 026 376

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Po - Pá: 7:30 - 12 / 12.30 - 15.00 hod

© Dřevoobchod Liška All rights reserved.