Doprava zboží po celé ČR a SR

Veškerý námi nabízený sortiment doručujeme po celé České republice, ale i po Slovenské republice. Vždy se snažíme zvolit nejvýhodnější dopravu pro zákazníka tak, aby byla finančně výhodná, ale zároveň bezpečná pro materiál. Většinu zakázek zavážíme ve spádové oblasti svými vozy Renaul a Avia. Na menší zásilky, či zásilky do větších vzdáleností řešíme většinou přepravní službou Toptrans, nebo se soukromým dopravcem. Ceny dopravy jsou závislé na povaze zboží, celkovém množství a ceníku přepravce.

Doprava - Dřevoobchod Liška

Aktuálně máme k dispozici dva vozy Renault (1,5t) a Avie (5t). Materiál zavážíme nejčastěji ve spádové oblasti 100km od poboček, ale jezdíme i po České republice (Olomouc, Jeseník, Brno, České Budějovice, Příbram...). Materiál se snažíme co nejdříve doručit na zvolenou adresu, vždy záleží na množství a aktuálním vytížení. V sezóně doporučujeme poptávat dopravu 3dny dopředu, do vzdálenějších míst, či na Slovensko týden. Kalkulaci dopravy Vám rádi provedeme na základě dodací adresy a typu zboží, kontaktujte nás.

AUTO 800 2001 AVIA 2001

Doprava - Toptrans

Dopravce TopTrans využíváme vzhledem k dobrým zkušenostem a přijatelné ceně pro zákazníka. Touto přepravní službou zasíláme převážně dveře, plotovky, hoblovaný materiál do délky 2,5m a menší materiály jako jsou barvy, kování, vruty aj.. Výjmečně lze zaslat touto přepravní službou i delší kusy v menším množství, ale v tomto případě si dopravce účtuje +50%. Cena dopravy závisí na místě doručení a celkové váze zboží. Na základě poptávky Vám rádi provedeme orientační kalkulaci, kontaktujte nás.

TOPtrans logo 2001 TopTrans kamion 2001

Doprava - soukromý přepravce

Na některé přepravy, hlavně do vzdálenějších míst, volíme externího dopravce v rámci tzv. "vytěžováku". Tímto dokážeme dosáhnout nízké ceny za přepravu po celé ČR. Tuto dopravu volíme hlavně na objemné zásilky a délky nad 2,5m (fasády, obkladové palubky, durélis deseky...). Doprava se kalkuluje vždy individuálně vzhledem k váze zboží a aktuálním možnostem dopravce. Na základě poptávky Vám rádi provedeme orientační kalkulaci, kontaktujte nás.

 

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE

PRODEJNÍ SKLAD LUŽNÁ

Adresa: Lužná u Vsetína 247, 756 11
(sídlo firmy v areálu Agrospol Lužná s.r.o.)

Vedoucí prodejny: Kristýna Machánková
Telefon: 601 336 776
E-mail: machankova@drevoobchod-liska.cz

Po - Pá: 7.30 - 15.30

mapka

PRODEJNÍ SKLAD ZLÍN

Adresa: Zlín, LOUKY, Záhumení V 329, 760 01
(sídlo firmy se nachází za TS Zlín)

Vedoucí prodejny: Bc. Pavel Rabas
Telefon: 724 026 376
E-mail: rabas@drevoobchod-liska.cz

Po - Pá: 7.30 - 12.00 | 12.30 - 16.00